Chat with us, powered by LiveChat

Oferujemy Państwu trzy różne typy wykończenia apartamentów:

Classic

Styl wykończenia

Modern

Styl wykończenia

Prestige

Styl wykończenia

CLASSIC
STYL WYKOŃCZENIA
Classic to nawiązanie do pobliskich wydm i plaż, do ich zwiewności i lekkości. Apartamenty te będą urządzone i wykończone w stylu nawiązującym do nadmorskiego stylu skandynawskiego. W tych wnętrzach będą się przeplatały biele, szarości, beże, czy jasne brązy. W takim otoczeniu dobrze będą się czuli zarówno ceniący nowoczesność, jak i klasykę.
MODERN
STYL WYKOŃCZENIA
Modern to apartamenty dla ceniących odważny, zdecydowany design. Ich wygląd będzie nawiązywał do modernizmu i minimalizmu. Wnętrza będą utrzymane w monochromatycznych barwach, głównie bieli i czerni (szarości). Wszystkie zabudowy meblowe będą miały minimalistyczna formę.
PRESTIGE
STYL WYKOŃCZENIA
Prestige to apartamenty dla najbardziej wymagających. To luksus, wygoda i elegancja w jednym. Są one zaaranżowane w stylu nawiązującym do epoki artdeco. Dominują w nich naturalne materiały: drewno, czy kamień utrzymane w ciemnych odcieniach (brąz, grafit, szarość). Zabudowie meblowej szyku dodają eleganckie detale wykończeniowe (stal nierdzewna, szkło). Wszystkie materiały użyte do wykończenia wnętrz apartamentów klasy Prestige są bardzo wysokiej klasy.

Apartamenty

Apartamentowce i wille będą zawierały apartamenty o zróżnicowanej wielkości – od 22 m2 do 108 m2. Każdy z nich będzie klimatyzowany, a mieszkający w nich będą mieli dostęp do zaplecza hotelowego. Specjalnie dla nich kompleks zostanie wyposażony w pralnię czy place zabaw dla dzieci.

W zależności od preferencji klienta apartamenty będą dostępne w stanie deweloperskim lub wykończone i umeblowane w trzech standardach.

zobacz style wykończeń

Ostatnie apartamenty
w tej cenie!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp. k.. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Jesteśmy dostępni codziennie od 8:00 do 22:00

+48 22 765 60 60