Chat with us, powered by LiveChat

Ostatni apartament w sprzedaży - 30.03 m². Dowiedz się więcej
W każdy weekend dni otwarte! Zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 734 409 071

INWESTOR

Spółka
Kompleks hotelowo-apartamentowy w Rogowie realizuje TLC INWEST, która do budowy inwestycji powołała spółkę celową Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp. k. TLC INWEST to spółka typu holdingowego, która od czasu powstania w 2014 roku, w całym kraju kompleksowo realizuje projekty budowlane. Dotychczas realizowała m.in. budowę retail parku w Prochowicach, firma adaptowała także stare pomieszczenia gospodarcze na nowoczesne biura, czy zbudowała nowoczesne hale dla firmy recyklingowej. Spółkę TLC INWEST cechuje rzetelność, solidność wykonania i dbałość o to, by realizowane obiekty pasowały zarówno do otoczenia, jak i cieszyły komfortem ich użytkowników.

Inwestor
Głównym udziałowcem Spółki Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp.k. jest znany i ceniony przedsiębiorca: Lech Chudy. Od lat należy on do ścisłej czołówki polskiego biznesu i ma na koncie wiele trafionych inwestycji, cenionych nie tylko w skali lokalnej, ale i krajowej. Przedsiębiorca wraz z Zespołem i Wspólnikami zrealizował m.in. Osiedle Park Szklary, budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Wszystkie podejmowane dotychczas przedsięwzięcia wieńczył sukces, a dbałość o estetykę wykonania, wkomponowanie inwestycji w istniejącą przestrzeń i najwyższa jakość wykończenia sprawiały, że wiele inwestycji było nagradzanych w konkursach architektonicznych.

Architekt
Kompleks apartamentowo-hotelowy Shellter zaprojektowała ceniona i nagradzana za wiele projektów (np. elbląska Wyspa Spichrzów) pracownia architektoniczna Glebowski Studio z Warszawy. Jej właścicielem jest architekt Tomasz Głębowski, który współtworzył m.in. Galerię Warmińską w Olsztynie, Galerię Młociny, czy budynek Plac Unii w Warszawie. Pracownia ta posiada własny styl projektowy, który łączy funkcjonalność i ekonomikę z jakością i designem.

Shellter Hotel&Apartments

Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp.k.

Szklary Górne nr 76F, 
59-335 Lubin, Polska

tel. +48 767 592 063 
shellter@tlcinwest.pl

Ostatnie apartamenty
w tej cenie!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp. k.. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Jesteśmy dostępni codziennie od 8:00 do 22:00

+48 76 759 20 64