Inwestor

Spółka

Kompleks hotelowo-apartamentowy w Rogowie realizuje TLC INWEST, która do budowy inwestycji powołała spółkę celową Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp. k. TLC INWEST to spółka typu holdingowego, która od czasu powstania w 2014 roku, w całym kraju kompleksowo realizuje projekty budowlane. Dotychczas realizowała m.in. budowę retail parku w Prochowicach, firma adaptowała także stare pomieszczenia gospodarcze na nowoczesne biura, czy zbudowała nowoczesne hale dla firmy recyklingowej. Spółkę TLC INWEST cechuje rzetelność, solidność wykonania i dbałość o to, by realizowane obiekty pasowały zarówno do otoczenia, jak i cieszyły komfortem ich użytkowników.

Inwestor

Głównym udziałowcem Spółki Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp.k. jest znany i ceniony przedsiębiorca: Lech Chudy. Od lat należy on do ścisłej czołówki polskiego biznesu i ma na koncie wiele trafionych inwestycji, cenionych nie tylko w skali lokalnej, ale i krajowej. Przedsiębiorca wraz z Zespołem i Wspólnikami zrealizował m.in. Osiedle Park Szklary, budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Wszystkie podejmowane dotychczas przedsięwzięcia wieńczył sukces, a dbałość o estetykę wykonania, wkomponowanie inwestycji w istniejącą przestrzeń i najwyższa jakość wykończenia sprawiały, że wiele inwestycji było nagradzanych w konkursach architektonicznych.

Architekt

Kompleks apartamentowo-hotelowy Shellter zaprojektowała ceniona i nagradzana za wiele projektów (np. elbląska Wyspa Spichrzów) pracownia architektoniczna Glebowski Studio z Warszawy. Jej właścicielem jest architekt Tomasz Głębowski, który współtworzył m.in. Galerię Warmińską w Olsztynie, Galerię Młociny, czy budynek Plac Unii w Warszawie. Pracownia ta posiada własny styl projektowy, który łączy funkcjonalność i ekonomikę z jakością i designem.

Shellter Hotel&Apartments

Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp.k.

Szklary Górne nr 76F,
59-335 Lubin, Polska

tel. +48 767 592 063
shellter@tlcinwest.pl