Spółka

Kompleks hotelowo-apartamentowy w Rogowie realizuje TLC INWEST, która do budowy inwestycji powołała spółkę celową Shellter, Shellter T. L. Chudy sp.k. to spółka typu holdingowego, która od czasu powstania w 2014 roku, w całym kraju kompleksowo realizuje projekty budowlane.

Dotychczas realizowała m.in. budowę retail parku w Prochowicach, firma adaptowała także stare pomieszczenia gospodarcze na nowoczesne biura, czy zbudowała nowoczesne hale dla firmy recyklingowej. Spółkę cechuje rzetelność, solidność wykonania i dbałość o to, by realizowane obiekty pasowały zarówno do otoczenia, jak i cieszyły komfortem ich użytkowników.

Architekt

Kompleks apartamentowo-hotelowy Shellter zaprojektowała ceniona i nagradzana za wiele projektów (np. elbląska Wyspa Spichrzów) pracownia architektoniczna Glebowski Studio z Warszawy.

Jej właścicielem jest architekt Tomasz Głębowski, który współtworzył m.in. Galerię Warmińską w Olsztynie, Galerię Młociny, czy budynek Plac Unii w Warszawie. Pracownia ta posiada własny styl projektowy, który łączy funkcjonalność i ekonomikę z jakością i designem.

© Copyright 2023 - Shellter. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Agencja kreatywna