Inwestor

Głównym udziałowcem Spółki Shellter, Shellter T. L. Chudy sp.k. jest znany i ceniony przedsiębiorca: Lech Chudy. Od lat należy on do ścisłej czołówki polskiego biznesu i ma na koncie wiele trafionych inwestycji, cenionych nie tylko w skali lokalnej, ale i krajowej.

Przedsiębiorca wraz z Zespołem i Wspólnikami zrealizował m.in. Osiedle Park Szklary, budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Wszystkie podejmowane dotychczas przedsięwzięcia wieńczył sukces, a dbałość o estetykę wykonania, wkomponowanie inwestycji w istniejącą przestrzeń i najwyższa jakość wykończenia sprawiały, że wiele inwestycji było nagradzanych w konkursach architektonicznych.

Architekt

Kompleks apartamentowo-hotelowy Shellter zaprojektowała ceniona i nagradzana za wiele projektów (np. elbląska Wyspa Spichrzów) pracownia architektoniczna Glebowski Studio z Warszawy.

Jej właścicielem jest architekt Tomasz Głębowski, który współtworzył m.in. Galerię Warmińską w Olsztynie, Galerię Młociny, czy budynek Plac Unii w Warszawie. Pracownia ta posiada własny styl projektowy, który łączy funkcjonalność i ekonomikę z jakością i designem.

© Copyright 2023 - Shellter. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Agencja kreatywna