Chat with us, powered by LiveChat

Ostatnie apartamenty w sprzedaży - 88,68 m² oraz 30.03 m². Dowiedz się więcej
W każdy weekend dni otwarte! Zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 22 270 62 95

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 765 60 60

Zobacz katalog

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: Shellter, TLC INWEST Sp. z o. o., Sp. k.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

KUP I ZARABIAJ

 • Bezpieczna inwestycja
  i lokata kapitału

  województwo zachodniopomorskie notuje wyższą dynamikę wzrostu ilości turystów niż nowych obiektów noclegowych.

 • Prawo własności do lokalu generującego stały dochód, bezpieczna lokata kapitału

 • Powiat kołobrzeski uplasował się w 2017 roku na trzecim miejscu pod względem ilości udzielonych noclegów

  (4,627 mln noclegów), zaraz po Warszawie (6.160 mln noclegów) i Krakowie (5.27 mln noclegów).

 • średnie obłożenie hoteli w powiecie kołobrzeskim wynosi 83%

  W województwie zachodniopomorskim jest to 57,9%, przy średniej krajowej 38,6%

 • Obłożenie hoteli w sezonie letnim w powiecie kołobrzeskim wynosi 97-98%

  Nocleg przeciętnie kosztuje wówczas 550 zł

 • obłożenie hoteli poza sezonem w powiecie kołobrzeskim notuje się na poziomie 70%

  Za nocleg średnio płaci się 290 zł

 • Zachodniopomorskie notuje najwyższy w kraju wzrost miejsc noclegowych

  Jest ich tu już 132,6 tyś.

 • Stały wzrost cen nieruchomości w tej okolicy, wskaźnik atrakcyjności turystycznej, biznesowo-hotelowej i środowiskowej w powiecie kołobrzeskim wg GUS jest na maksymalnym poziomie.

 • Z bazy noclegowej województwa zachodniopomorskiego w 2017 skorzystało najwięcej osób w Polsce tj. 14,057 mln.

 • Umowa z operatorem

INWESTYCJA Z LOTU PTAKA

Apartamenty Rogowo pozwalają swym właścicielom i Gościom oddychać pełną piersią w dosłownym tego słowa znaczeniu. Eleganckie budynki Shellter Hotel & Apartments oddalone są od linii brzegowej zaledwie o kilkadziesiąt metrów, dlatego, przyjeżdżając do Rogowa o każdej porze roku, w jednej chwili zapomnisz o smogu, spalinach i hałaśliwym zgiełku.

PRZED / PO

Nasze apartamenty w Rogowie urzekają bajeczną lokalizacją. Jeśli szukasz spokojnej enklawy nad morzem to położenie Shellter Hotel & Apartments po prostu Cię zachwyci. Dlaczego? Rogowo to urocza miejscowość, która leży jednocześnie nad brzegiem morza i malowniczym jeziorem Resko Przymorskie. Co więcej, otula ją gęsty sosnowy las, a szerokie plaże kuszą spacerami i wypoczynkiem przez cały rok.

PISALI O NAS

KUP I ODPOCZYWAJ

 • Niespotykane nigdzie indziej połączenie prywatności apartamentu z luksusem hotelowym

 • Nieograniczony dostęp do bogatego hotelowego zaplecza

 • Inwestycja powstała z myślą o komforcie całych rodzin: wydzielone strefy dla dzieci i odrębne kameralne przestrzenie rozrywek i odpoczynku dla dorosłych.

 • Wypoczywaj aktywnie: SPACERUJ PO WYDMACH, OPALAJ SIĘ NA PLAŻY, ODDYCHAJ ŚWIEŻYM LEŚNYM POWIETRZEM. MORZE I JEZIORO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 • Najlepsze miejsce na urlop o każdej porze roku

 • Ciesz się unikatową naturą - inwestycja położona między morzem a jeziorem

Zobacz co słychać na naszym Instagramie

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

REKOMENDACJE

Apartamenty Rogowo

Apartamenty Rogowo to rewelacyjna alternatywa dla inwestycji w Kołobrzegu, czy w innych kurortach, które od lat cieszą największą popularnością wśród turystów. Dlaczego? Powodów jest wiele: prestiżowa lokalizacja między brzegiem morza, a jeziorem Resko, perspektywa pewnego wzrostu wartości nieruchomości oraz opłacalnego wynajmu oraz błogi spokój wynikający z położenia Rogowa oraz charakteru prestiżowych apartamentów.

Brzmi wspaniale, prawda? Rzeczywistość jest jednak jeszcze piękniejsza, ponieważ w tle słychać kojący szum morza, a zdrowe powietrze otuli Cię tu rześką bryzą Bałtyku. Jeśli zatem planujesz inwestycję nad morzem, to apartamenty w Rogowie z nawiązką spełnią Twoje potrzeby lub idealnie wpiszą się w opłacalny plan inwestycyjny.

Apartamenty Rogowo – lokalizacja

Nasze apartamenty w Rogowie urzekają bajeczną lokalizacją. Jeśli szukasz spokojnej enklawy nad morzem to położenie Shellter Hotel & Apartments po prostu Cię zachwyci. Dlaczego? Rogowo to urocza miejscowość, która leży jednocześnie nad brzegiem morza i malowniczym jeziorem Resko Przymorskie. Co więcej, otula ją gęsty sosnowy las, a szerokie plaże kuszą spacerami i wypoczynkiem przez cały rok.

Nad morzem, czy nad jeziorem?

Nareszcie nie musisz wybierać, ponieważ nasze apartamenty w Rogowie leżą jednocześnie nad Bałtykiem i malowniczym jeziorem Resko. To unikalne położenie wyróżnia Shellter Hotel & Apartments na turystycznej i wypoczynkowej mapie całej Polski!

To właśnie położenie sprawia, że apartamenty Rogowo to prawdziwa oaza nadmorskiego spokoju, gdzie zawsze powita Cię błogi spokój oraz krajobrazy malowane najpiękniejszymi barwami polskiej przyrody. Wystarczy parę chwil, aby powitać dzień przyjemną bryzą Bałtyku, poczuć pod stopami jedwabisty piasek i wsłuchać się w kojący szum morza.

Zaledwie 15 km do Kołobrzegu

Wystarczy 10 minut jazdy autem, aby spacerować po kołobrzeskiej promenadzie, zachwycić się portowym gwarem oraz spojrzeć na Bałtyk z punktu widokowego historycznej latarni morskiej. Krótko mówiąc, nasze apartamenty w Rogowie są położone wystarczająco daleko Kołobrzegu, aby skryć się przed zgiełkiem uzdrowiska i jednocześnie na tyle blisko, aby w kilka chwil korzystać ze wszystkich jego atrakcji.

Wystarczająco blisko by korzystać z atrakcji perły polskich uzdrowisk i wystarczająco daleko, aby cieszyć się błogim spokojem

Tytko 5 minut do Dźwirzyna i Grzybowa

Na trasie do Kołobrzegu leży Dźwirzyno oraz Grzybowo, czyli dwie małe miejscowości, które pośród wydm skrywają jedne z najszerszych plaż na polskim Wybrzeżu. To właśnie tutaj możesz opalać się, ciesząc się komfortem oraz większym spokojem niż na kołobrzeskich plażach.

Orzeźwiające powietrze i morska bryza

Apartamenty Rogowo pozwalają swym właścicielom i Gościom oddychać pełną piersią w dosłownym tego słowa znaczeniu. Eleganckie budynki Shellter Hotel & Apartments oddalone są od linii brzegowej zaledwie o kilkadziesiąt metrów, dlatego, przyjeżdżając do Rogowa o każdej porze roku, w jednej chwili zapomnisz o smogu, spalinach i hałaśliwym zgiełku. Te miejskie zmory w okamgnieniu zmienią się w morską bryzę i urzekający błogostan. To jednak nie wszystko, ponieważ czyste powietrze bogate w jod zapewnia osobom borykającym się z problemem alergii naturalną inhalację, a każda chwila spędzona nad brzegiem morza koi nerwy oraz pozytywnie wpływa na układ odpornościowy.

W jednej chwili zmienisz smog i zgiełk miasta w krystalicznie czyste powietrze, morską bryzę i urzekający błogostan

Apartamenty inwestycyjne w Rogowie

Okolice Kołobrzegu przeżywają aktualnie boom inwestycyjny, który według analityków będzie trwał w najbliższych latach. Właśnie z tego względu apartamenty inwestycyjne w Rogowie to opłacalna lokata kapitału ponieważ nieruchomości nad polskim morzem od wielu lat utrzymują tendencję stałego wzrostu wartości. Co więcej, inwestycja w apartamenty nad morzem na wynajem gwarantuje stały dochód na wysokim poziomie, biorąc pod uwagę ceny oraz wysokie zainteresowanie turystów z całej Polski, Niemiec oraz Krajów Skandynawskich.

Apartamenty Rogowo – przewaga nad konkurencją

Inwestując w apartament nad morzem właśnie w Rogowie możemy liczyć także na uzyskanie przewagi nad konkurencją, ponieważ zapewnia ją absolutnie wyjątkowa lokalizacja, a konkretnie:

 • położenie apartamentu nad morzem i nad jeziorem;
 • bliskość Kołobrzegu;
 • szerokie plaże;
 • alternatywa dla zatłoczonych kurortów;
 • prestiżowy charakter miejscowości.

Apartamenty Rogowo - spokój, komfort, prestiż

W porównaniu z innymi miejscowościami nadmorskimi w okolicach Kołobrzegu, plaże w Rogowie są stosunkowo puste. Przyjeżdżając tu unikniesz tłumu turystów, a zamiast niego będziesz rozkoszować się ciszą oraz szumem morza. Prestiżowa okolica ze stosunkowo niewielką liczbą projektów deweloperskich realizowanych w najbliższej okolicy zapewnia spokój i komfort, czyli bezcenne wartości, o które coraz trudniej nad polskim morzem.

Apartamenty Rogowo – inwestycja

Dochody nawet dwukrotnie wyższe niż z dobrej lokaty bankowej oraz pewność, że w każdej chwili możesz spakować walizki i wybrać się nad morze, zatrzymując się u siebie… To kluczowe argumenty przemawiające na korzyść inwestycji w apartament w Rogowie. Ten rynek stale rośnie, tak jak rentowność apartamentów na wynajem.

Apartamenty Rogowo – inwestycja długoterminowa

Tym samym nasze apartamenty w Rogowie to solidna inwestycja długoterminowa z wysoką stopą zwrotu oraz opłacalna alternatywa dla lokat bankowych. Oprócz wzrostu wartości nieruchomości nad morzem apartament w Rogowie może służyć jako drugi dom nad morzem, który zapewnia rodzinie wakacje w luksusowym nadmorskim zaciszu.

Inwestycja w apartament nad morzem to czysty zysk

Apartament w Rogowe to bezpieczna i opłacalna lokata długoterminowa, która zapewnia duży zwrot z inwestycji.

Dodatkowo warto wziąć pod uwagę dwie kwestie. Po pierwsze trwa dynamiczny rozwój infrastruktury drogowej i turystycznej w Rogowie, a po drugie prestiżowy charakter projektów deweloperskich w tym rejonie będzie sprzyjał wzrostowi wartości naszego apartamentu nad morzem. Ponadto Rogowo to mała miejscowość, która także ma swoje limity i ograniczenia wynikające z geografii, więc nie powstanie tu bardzo duża liczba hoteli i nowych apartamentowców.

Apartamenty Rogowo na wynajem

Oprócz wzrostu wartości nieruchomości, inwestycja w apartament w Rogowie na wynajem zapewnia bieżące wpływy do naszego budżetu. Zainteresowanie polskich i zagranicznych turystów apartamentami nad morzem jest tak duże, że wynajem w sezonie letnim na pewno nie sprawi żadnych problemów. Co więcej, luksusowe apartamenty nad morzem są na topie od kilku lat i wiele wskazuje, że pozostaną tam na długo.

Na wynajem? To się opłaca!

Inwestycja w apartament na wynajem pozwala łatwo finansować kredyt, a w przypadku zakupu za gotówkę zapewnia dodatkowy dochód.

Warto zwrócić uwagę, że sezon turystyczny nad Bałtykiem wydłużył się w stosunku do lat ubiegłych i trwa obecnie od majówki aż do września. Dochodzą do tego Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia oraz ferie. Warto wziąć także pod uwagę, że coraz więcej turystów szuka apartamentów nad morzem na wynajem poza sezonem. W tym kontekście zakup apartamentu w Rogowie na wynajem to połączenie lokaty terminowej, która zarabia na siebie przez cały rok.

Sezon letni nad Bałtykiem się wydłuża, a coraz więcej Turystów spędza urlop nad Bałtykiem zimą i jesienią

Rogowo? Pewna inwestycja w apartament nad morzem

Inwestycja w apartament nad morzem to doskonała forma lokaty kapitału. Warto pamiętać, że najbezpieczniejszy jest zakup apartamentu od solidnego dewelopera. Jeśli chcemy zainwestować w luksusowy apartament w Rogowie i szukamy wyjątkowej lokalizacji blisko Kołobrzegu to warto skorzystać z oferty Shellter Hotel & Apartments.

Apartamenty na sprzedaż Rogowo

Jeżeli wpisujesz do wyszukiwarki słowa „apartamenty na sprzedaż Rogowo”, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Co więcej, oznacza to, że powinieneś się pospieszyć, ponieważ zainteresowanie kupnem apartamentów w okolicach Kołobrzegu jest bardzo duże, a w przypadku Rogowa – jeszcze większe. Jednocześnie z uwagi na lokalizację ilość realizowanych inwestycji w Rogowie, a tym samym apartamentów na sprzedaż jest dość ograniczona.

Apartament na sprzedaż w Rogowie?

Przejdźmy do konkretów.

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży
i zrealizuj swoje marzenia o drugim domu nad morzem

+48 22 765 60 60 / sprzedaz@shellter.pl

Apartamenty na sprzedaż Rogowo – cena

Cena apartamentów na sprzedaż w Rogowie uzależniona jest oczywiście od metrażu, wybranego piętra, położenia mieszkania względem stron świata oraz innych zmiennych czynników. Nie mniej jednak apartamenty Shellter Hotel & Apartments w Rogowie kuszą rozsądną ceną, która zapewnia bardzo korzystną relację w stosunku do prestiżowej lokalizacji, standardu oraz szerokich możliwości związanych z wynajmem.

Na pierwszy rzut oka cena zakupu apartamentu w Rogowie może wydawać się wysoka, jednak gdy porównamy ją z kwotami, które trzeba wydać na zakup apartamentu w innych lokalizacjach to okazuje się, że oferta jest atrakcyjna. Co ważne, Rogowo jako luksusowa miejscowość nad morzem w okolicach Kołobrzegu zyskuje coraz większą rozpoznawalność, a zatem zakup mieszkania w proponowanych aktualnie cenach gwarantuje pewny zysk inwestycyjny.

Apartamenty Rogowo – jaki wybrać

Apartamenty Rogowo Shellter Hotel & Apartments zapewniają duży wybór mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Podejmując decyzję o inwestycji warto pomyśleć o jej aktualnym oraz perspektywicznym przeznaczeniu. Czy chcemy apartament w Rogowie kupić tylko dla siebie, a może z przeznaczeniem na wynajem dla par, czy też jako mieszkanie rodzinne?

To ważne pytania, ponieważ ponad 60% Polaków oraz wielu turystów z zagranicy chętnie spędza wakacje nad polskim morzem. Jednocześnie wymagania dotyczące bazy wypoczynkowej stale rosną, a polscy i zagraniczni turyści szukają wygody, spokoju oraz ofert idealnie dopasowanych do swoich potrzeb wypoczynkowych. Dobrze, aby spełnili je właśnie w Twoim apartamencie w Rogowie.