Chat with us, powered by LiveChat

Ostatni apartament w sprzedaży - 30.03 m². Dowiedz się więcej
W każdy weekend dni otwarte! Zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 734 409 071

INWESTYCJA SHELLTER

Shellter Hotel & Apartments

Shellter Hotel & Apartments to kompleks apartamentowo-hotelowy zawierający w sumie 780 lokali: 550 apartamentów i 230 pokoi hotelowych w standardzie ****.

GALERIA czytaj dalej

WYGLĄD

Unikalny design

Architekturę tej inwestycyjnej nieruchomości cechuje prostota formy i elegancja detalu wykreowana przez cenioną w kraju i nagradzaną w wielu branżowych konkursach pracownię architektoniczną Głębowski Studio.

Wysokie walory przyrodnicze i zróżnicowane ukształtowanie terenu pozwoliły na stworzenie niezwykle kameralnych obiektów przenikających się z otaczającą przyrodą. Kolorystyka kompleksu: grafit, szarości, beż i biel nawiązuje do otoczenia – pni drzew, traw na wydmach, czy koloru piasku na plaży. Połączenie prostych form z naturalnymi materiałami wykończeniowymi takimi jak drewno, kamień tworzy wyjątkowy kompleks o niepowtarzalnym charakterze i klimacie. Zaprojektowane duże przeszklenia pozwalają naturze wnikać do przestronnych wnętrz apartamentów.

GALERIA czytaj dalej

Atuty

Shellter Hotel & Apartments

  • Najlepsza inwestycja w nieruchomość: bliskość morza, jeziora i kurortu w Kołobrzegu
  • Unikatowa w skali kraju lokalizacja: najlepsze obłożenia w sezonie i poza nim, najatrakcyjniejszy turystycznie powiat w kraju
  • Niespotykane połączenie prywatności apartamentu z luksusem hotelowym
  • Nieograniczony dostęp do bogatego hotelowego zaplecza
  • Inwestycja powstała z myślą o komforcie całych rodzin: wydzielone strefy dla dzieci i odrębne kameralne przestrzenie rozrywek i odpoczynku dla dorosłych
  • Unikatowa przyroda
GALERIA

Apartamenty

Standardy wykończenia

Apartament typu

Classic

Apartament typu

Modern

Apartament typu

Prestige

Klimatyzacja

Tarasy z widokiem na morze i jezioro

Krok od plaży

Kameralne zielone otoczenie

Garaże podziemne

Apartamenty z ogródkiem

Dr Krzysztof Ziarnek
Przyrodnik o lokalizacji inwestycji

Shellter Hotel & Apartments ze względu na swoją lokalizację jest inwestycją wyjątkową. Nadmorski bór sosnowy, w którym się znajduje ma specyficzne właściwości zdrowotne powodowane m.in. przez swoiste dla tych lasów fitoncydy, oddziaływanie detoksykacyjno-mikrobiologiczne, jonizację powietrza, czy tłumienie hałasu męczącego na co dzień mieszkańców wielkich miast. Nadmorski bór, w którym leży kompleks działa też antyseptycznie, uspokajająco, wpływa na obniżenie ciśnienie krwi i wzmacnia odporność. Z tych powodów wypoczynek nad morzem w lesie nadmorskim można przyrównać do pobytu w uzdrowisku.

Shellter Hotel & Apartments dzięki swojemu unikalnemu położeniu pozwala na obcowanie z zachowaną w dobrym stanie przyrodą. Budowa kompleksu z rozmysłem była prowadzona tak, by w czasie prac nie ucierpiała nadmorska flora i fauna. Dzięki temu można tu wypoczywać i jednocześnie podziwiać specyficzne dla wybrzeża gatunki roślin, w tym bażynę czarną nadającą tutejszym lasom nazwę borów bażynowych, wiciokrzew pomorski, jarząb szwedzki, czy turzycę piaskową. Położenie Shellter Hotel & Apartments ma jeszcze jeden atut – spacer nad morze to wyprawa przez białą i szarą wydmę. Nazwy te wiążą się z barwą piasku – na wydmie białej jest on jasny, a wydma szara ma w sobie cienką warstwę próchnicy przez co piasek ma odcień szarości. Wydma biała jest młodsza i sąsiaduje z szeroką plażą, porośnięta jest przez typowe dla niej trawy – wydmuchrzycę piaskową i piaskownicę zwyczajną. Na wydmie szarej spotkać można więcej gatunków w tym np. delikatną wierzbę piaskową i storczyka – kruszczyka rdzawoczerwonego. Shellter Hotel & Apartments to luksus mieszkania i luksus obcowania z naturą.

Krzysztof Ziarnek, doktor nauk przyrodniczych, badacz i popularyzator flory zachodniopomorskiej, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych jej poświęconych, także z zakresu historii badań botanicznych i ochrony przyrody.

Lech Chudy
Inwestor o Shellter Hotel & Apartments

Każda inwestycja - duża czy mała - jest dla nas ważna i wyjątkowa. Pracując nad konkretnym przedsięwzięciem zawsze robimy wszystko, by było ono realizowane w najwyższych standardach, by niosło zadowolenie przyszłym użytkownikom i cieszyło oczy każdego, kto je zobaczy. Kompleks Shellter Hotel & Apartments to dla nas wyzwanie, bo inwestycja jest prowadzona w specyficznym miejscu, pomiędzy morzem a jeziorem, na wyjątkowo cennym przyrodniczo terenie, który do niedawna był niedostępny dla postronnych osób. Chcemy zachować tę unikalną przyrodę dla naszych nabywców i gości. Wierzymy, że dzięki temu wypoczynek w Shellter Hotel & Apartments będzie w przyszłości wyjątkowy, że da naszym gościom wytchnienie, przyniesie relaks dla ciała i ducha.

Realizacja tak dużej inwestycji na tak wyjątkowym terenie nie będzie łatwa ale my lubimy trudne wyzwania. To one dają nam większą satysfakcję z dobrze wykonanej roboty, pozwalają poczuć smak zadowolenia i dumę. Głęboko wierzymy w to, że nasza inwestycja wejdzie do miejsc najwyżej cenionych wśród miłośników wypoczynku nad polskim morzem.

Tomasz Głębowski
Architekt

Projektując kompleks Shellter Hotel & Apartments w Rogowie, od samego początku największy nacisk kładliśmy na zachowanie naturalnego piękna tego miejsca. Dzięki temu powstała unikatowa architektura apartamentowo-willowa o najwyższym standardzie.

Inwestycja zlokalizowana jest na zalesionym terenie położonym między brzegiem morza, a jeziorem. Wszystkie obiekty są wpisane w istniejące ukształtowanie terenu i rozmieszczone w sposób zapewniający jak największą prywatność i komfort ich mieszkańcom.

Budynki stanowią proste formy, wykonane są z wysokiej klasy materiałów, a ich kolorystyka i wykończenia nawiązują do elementów otoczenia, takich jak sosny, trawy, wydmy. Architekturę obiektów tworzą przenikające się płaszczyzny, jednoczenie zapewniając funkcjonalne tarasy. Poprzez duże przeszklenia zieleń niemalże wchodzi do przestronnych wnętrz apartamentów, zdaje się być na wyciągnięcie ręki - wszystko po to, by wypoczywający mogli cały czas obcować z naturą.

Cały kompleks posiada bardzo szeroki zakres usług - na terenie znajdują się apartamenty, hotel z zewnętrznym i wewnętrznym basenem oraz strefą spa & wellness, kawiarnie i restauracje. Dodatkowym atutem rekreacyjnym są zaprojektowane ścieżki spacerowe oraz bulwar wzdłuż wydm.

Połączenie architektury wysokiej klasy z miejscem o niezwykłych walorach przyrodniczych pozwoliło na stworzenie inwestycji wyjątkowej i niepowtarzalnej na polskim wybrzeżu.

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

Wpisując do wyszukiwarki słowa „apartamenty nad morzem na sprzedaż” warto zastanowić się, jaką rolę ma spełniać nasza inwestycja. Według specjalistów najbardziej opłacalny jest zakup nieruchomości nad morzem w kurortach lub ich bliskich okolicach, na przykład takich jak Rogowo – oddalonych od Kołobrzegu o zaledwie 15 km. Rankingi wskazują, że największym powodzeniem w Polsce cieszy się sprzedaż apartamentów typu studio lub dwupokojowych o metrażu od 35 do 45 metrów kwadratowych. Coraz większą popularnością cieszą się jednak także rodzinne apartamenty nad morzem.

Każda decyzja jest dobra

Największą popularnością cieszą się mieszkania 2-pokojowe.Jednak niezależnie od tego, czy wybierzesz apartament nad morzem typu studio, czy zainwestujesz w rodzinne mieszkanie na wynajem, to jedno jest pewne – ta inwestycja Ci się opłaci.

Naturalnie wszystko zależy od budżetu jakim dysponujemy, ale warto pamiętać, że w przypadku inwestycji w apartament nad morzem lokalizacja jest absolutnie kluczowym priorytetem. Niestety za położenie trzeba zapłacić, ale w perspektywie czasu okazuje się, że decyzja o większym wydatku zapewnia szybszy i większy zwrot z inwestycji.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem – finansowanie

Apartamenty na sprzedaż nad morzem to bezpieczny i opłacalny biznes, bez względu na to, czy finansujemy inwestycję z kredytu, czy decydujemy się na zakup gotówkowy.

Przykładowe symulacje doradców kredytowych dowodzą, że zakup apartamentu nad morzem przy minimalnym wkładzie własnym może się sam finansować poprzez wynajem. Co więcej, dochody z wynajmu są wystarczające, aby pokryć koszty jego obsługi oraz promocji, a nawet pozwalają osiągnąć zadawalający zysk „na czysto”.

Na kredyt, czy za gotówkę?

Finansując zakup apartamentu nad morzem z kredytu prawdopodobnie pokryjesz jego raty, obsługę i promocję z wynajmu. W wielu przypadkach inwestorzy kredytowi odnotowują także całkiem spory zysk „na czysto”!

Apartament nad morzem zakupiony za gotówkę (nawet przy średnim obłożeniu) pozwala wygenerować przychody rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

Niezależnie od tego, jaką formę finansowania inwestycji wybierzesz, to oprócz bieżących dochodów zyskujesz także nieruchomość, której wartość z czasem prawdopodobnie wzrośnie.

Apartamenty z widokiem na morze – sprzedaż

Oczywiście największym powodzeniem cieszą się apartamenty z widokiem na morze , których ceny najczęściej są najwyższe. Ich sprzedaż systematycznie rośnie, podobnie jak zapotrzebowanie na wynajem.

Wg analityków apartamenty inwestycyjne na sprzedaż z widokiem na morze generują najwyższą stopę zwrotu oraz zapewniają największą opłacalność wynajmu krótkoterminowego.

Zakup apartamenty z widokiem na morze to jedna z najbardziej opłacalnych form inwestowania!

Konkurencja na rynku nieruchomości jest duża, więc warto wybierać nieruchomości, które wyróżniają się na tle innych, np. lokalizacją. Dobrym przykładem są choćby apartamenty na sprzedaż w Rogowie położone nad morzem, a jednocześnie nad jeziorem Resko. Warto jednak pamiętać, że zainteresowanie apartamentami nad morzem jest bardzo duże, a inwestorzy bardzo często kupują mieszkania, które istnieją tylko na planach. Warto więc działać szybko i łapać okazję – oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Apartamenty inwestycyjne nad morzem zapewnia średnio dwukrotnie większy dochód (a często więcej) niż dobra lokata bankowa. Nic w tym dziwnego, ponieważ ponad 60% Polaków spędza wakacje w kraju i wybiera się właśnie nad Bałtyk. Dochodzą do tego turyści z Niemiec oraz Krajów Skandynawskich, co więcej – nad brzegiem Bałtyku coraz częściej można spotkać także Brytyjczyków.

To się po prostu opłaca

Apartament inwestycyjny nad morzem to bezpieczna i opłacalna lokata kapitału. Oprócz wzrostu wartości samej nieruchomości możesz liczyć na całkiem spory dochód z wynajmu.

Apartament inwestycyjny nad morzem na wynajem daje jeszcze jedną korzyść – możemy sami z niego korzystać przez cały rok. Wystarczy spakować walizki i przyjechać do swojego drugiego domu, aby przywitać dzień poranną kawą przy akompaniamencie nastrojowego szumu morza.

Apartament nad morzem – czy to się opłaca?

Apartament nad morzem to według większości analityków i doradców finansowych doskonała inwestycja długoterminowa, która gwarantuje wysoką stopę zwrotu. Liczby czarno na białym dowodzą, że rynek nadmorskich nieruchomości systematycznie rośnie – podobnie jak rentowność apartamentów kupowanych z przeznaczeniem na wynajem.

Inwestycja lepsza od lokaty bankowej

Wg analityków i niezależnych doradców finansowych apartament nad morzem to jedna z najlepszych form inwestycji długoterminowych i bardziej opłacalna alternatywa dla nawet najlepszych lokat bankowych.

Tym tendencjom można przyjrzeć się na przykładzie jednego z inwestorów, który oferuje na sprzedaż apartamenty inwestycyjne nad morzem w Rogowie.

Apartamenty nad morzem na wynajem

Krótko mówiąc, apartamenty nad morzem na wynajem to bezpieczny i opłacalny biznes. Wysoką rentowność (nawet przy dużej konkurencji) zapewnia turystyczny patriotyzm oraz obiektywny fakt, że za granicą zrobiło się mniej bezpiecznie niż w Polsce. Drugi argument to wspomniane już tłumy przyjezdnych o zróżnicowanych potrzebach.

Kierunek Bałtyk!

Od kilku lat na rynku dominuje turystyka patriotyczna. Coraz częściej Polacy decydują się na wyjazd nad nasze morze niż na wczasy za granicą. Dzięki temu zapotrzebowanie na nadmorskie apartamenty systematycznie wzrasta.

Wielu Polaków oraz turystów z zagranicy poszukuje alternatywny dla hoteli, wysokiego standardu, wygody oraz niezależności jaką zapewnić mogą tylko apartamenty na wynajem. Kolejny plus to fakt, że zarówno Polacy, jak i zagraniczni turyści chętnie przyjeżdżają nad polskie morze także poza sezonem letnim. Coraz więcej osób podejmuje decyzje spontanicznie w wersji „Las Minute”, co wiąże się z większymi możliwościami finansowymi Polaków, które bezpośrednio przekładają się na elastyczność decyzji urlopowych.

Wynajem przez cały Resko!

Apartament inwestycyjny nad morzem z przeznaczeniem na wynajem zarabia przez cały rok, ponieważ polscy i zagraniczni turyści coraz częściej wybierają się nad Bałtyk poza sezonem letnim, aby zyskać pełen komfort spokojnego wypoczynku.

Mało tego – nasze plaże są uznawane przez samych Polaków oraz wielu turystów z zagranicy za jedne z najładniejszych w całej Europie. Jeśli chodzi o północ kontynentu to właściwie polskie plaże nie mają sobie równych – są szerokie, czyste i piaszczyste. Turyści zgodnie doceniają także systematyczny rozwój infrastruktury drogowej i sieci ścieżek rowerowych, wiele atrakcji oraz świetną ofertę gastronomiczną.

Biorąc pod uwagę wszystkie „za”, wychodzi na to, że „przeciw” praktycznie nie ma, poza dość chimeryczną pogodną oraz trudnym wyborem apartamentu inwestycyjnego nad morzem z przeznaczeniem na wynajem.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem – łatwy wynajem

Kupując apartament inwestycyjny nad morzem nie musimy martwić się o jego promocję. W sezonie letnim sprzedaż noclegów idzie jak ciepłe bułeczki, ponieważ chętnych jest często więcej niż samych apartamentów. Tak, czy inaczej z pomocą przychodzą nam wielkie serwisy rezerwacyjne, takie jak booking.com. Jeżeli dołożymy do tego promocję na Facebooku i własną stronę internetową, to dodatkowo zwiększamy szansę na wynajem z dużym obłożeniem nie tylko latem, ale także poza sezonem.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem – prognozy

Apartamenty inwestycyjne nad morzem to perspektywiczna lokata kapitału, ponieważ eksperci zgodnie twierdzą, że turystyczny boom na polskie morze będzie trwał w roku 2019 oraz w latach kolejnych.

Spory zysk na horyzoncie!

Prognozy specjalistów są jednoznaczne - w kolejnych latach zainteresowanie turystów wypoczynkiem nad Bałtykiem będzie utrzymywać się na wysokim poziomie, a nawet jeszcze wzrośnie. Tym samym inwestycja w apartament nad morzem to perspektywiczny biznes.

Co więcej, jeszcze parę lat temu nadmorskie kurorty po sezonie letnim świeciły pustkami. Te czasy minęło, ponieważ sezonowość nad Bałtykiem zaczyna się zmieniać i turyści wybierają się nad morzem coraz częściej jesienią, wiosną, a nawet zimą. Tę tendencję obserwuje się zwłaszcza wśród bardziej zamożnych turystów, którzy coraz częściej poszukują apartamentu nad morzem, aby uniknąć tłumów.

Warto zaznaczyć, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się miejscowości takie jak Rogowo, które zapewniają spokojniejszą alternatywę dla największych, a tym samym najbardziej obleganych kurortów. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na takie inwestycje jak Shellter Hotel & Apartments, które oferują sprzedaż apartamentów nad morzem.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem – ile można zarobić

Apartamenty inwestycyjne nad morzem to długoterminowa lokata kapitału z gwarancją sporego wzrostu wartości. Jednocześnie inwestycja w apartament nad morzem na wynajem zapewnia relatywnie stałe dochody na całkiem wysokim poziomie. Trudno określić konkretną cyfrę, ponieważ zależy ona od lokalizacji apartamentu, jego metrażu, wyposażenia oraz wielu innych czynników. Warto jednak wziąć pod uwagę, że zarówno polscy, jak i zagraniczni turyści są skłonni płacić wysokie ceny za komfort, widok na morze oraz inne atuty nadmorskich apartamentów.

Apartament blisko morza na wynajem, czy hotel

Coraz więcej turystów decyduje się na wynajem apartamentu blisko morza z uwagi na komfort, niezależność oraz więcej przestrzeni niż może zapewnić pokój hotelowy. Przeważnie wynajem apartamentu jest nieco tańszy w przeliczeniu na liczbę osób, a także zapewnia duży wybór. To właśnie te argumenty powodują, że inwestycja w apartament blisko morza jest tak opłacalna oraz gwarantuje dużą liczbę potencjalnych Klientów.

Ostatnie apartamenty
w tej cenie!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Shellter, TLC INWEST Sp. z o.o. Sp. k.. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Jesteśmy dostępni codziennie od 8:00 do 22:00

+48 76 759 20 64