A1

Apartamentowiec

B1

Willa

C1

Willa

Etapy budowy:

W pierwszym etapie inwestycji będzie budowany apartamentowiec oznaczony jako A1, który będzie ulokowany od strony Bałtyku. Budynek ten będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych i będzie mieścił mieszkania o powierzchni od 32 do 85 m. kw. Równolegle będą powstawały dwa apartamentowce oznaczone jako B1 i C1, które będą położone w centralnej części działki, bliżej jeziora. Te budynki będą miały maksymalnie cztery kondygnacje nadziemne, a powierzchnia apartamentów w nich będzie zróżnicowana, od 30 do 50 m.kw.

W drugim etapie będą budowane kolejne cztery apartamentowce od strony morza (A2, A3, A4, A5). Każdy z tych budynków będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych. W budynkach oznaczonych literami A znajdą się apartamenty o powierzchni od 32 do 85 m. kw. W tym samym etapie inwestycji będą budowane także kolejne apartamentowce od strony jeziora (B2, B3, B4, B5, B6, C2, C3, D1). Budynki położone w tej lokalizacji będą miały maksymalnie 4 piętra, jedynie D1 będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych. W budynkach typu B i C wielkość apartamentów będzie zróżnicowana od 30 do 50 m.kw.

W trzecim etapie inwestycji będzie budowany hotel, w którym znajdzie się 250 pokoi. Hotel będzie utrzymany w standardzie ****, znajdą się w nim m.in. basen kryty i basen na zewnątrz, sale restauracyjne, SPA, siłownia i kręgielnia, sale kinowe, czy sale zabaw dla dzieci.